За останні шість років Олександр Іщенко забув як їсти тверду їжу, втратив роботу і розучився посміхатися. Чоловік обійшов 25!!! стоматологів, але жоден з них не зміг сказати, чому зуби чоловіки чорніють і буквально розсипаються на шматочки.

У роті Олександра не залишилося жодного цілого зуба! Чоловіка відправили на обстеження. Те, що пацієнт приймав за зубний наліт, виявилося серйозною проблемою з емаллю. Не останню роль у виникненні захворювання зіграли шкідливі звички пацієнта — куріння і вживання солодких газованих напоїв.

Шість нижніх зубів вдалося врятувати і реставрувати, проте інші двадцять два довелося накривати коронками. Лікування тривало майже рік. На щастя, обстеження внутрішніх органів не виявило атологій.

Детальніше...

Анжеліка Карпенко — учасниця проекту «Я соромлюся свого тіла», яка вирішила змінити своє життя на краще і негайно почала діяти.

В першу чергу дівчина попрощалася з психічним розладом, потім — зважилася на лікування у стоматолога.

Чому зважилася? Через нав’язливого страху шприців, вона не відвідувала доктора більше 4 років, що призвело до тяжких наслідків.

Детальніше...

Нонна Асатрян — ще одна героїня проекту «Я Соромлюсь свого тіла» зі складною долею.

Через важку психологічну травму, перенесену в дитинстві, дівчина боялася будувати особисте життя. Ще більше пригнічувало Нонну відсутність шести зубів і неякісні протези, які завдавали їй сильний біль і дискомфорт.

Фахівці Медичного центру ЛАРАДЕНТ провели повний огляд і призначили лікування, яке змогло повернути Нонні посмішку і здоров’я.

Детальніше...

Юля Кузьміна звернулася в проект «Я соромлюсь свого тіла» у віці 34 років. Після перенесених в юності анорексії і булімії, у жінки розвинувся некроз зубної емалі, як наслідок — у неї стерлися всі зуби.

«Посміхатися оточуючим» було для Юлі тортурами. Останньою надією став проект «Я соромлюсь свого тіла».

Але допомогти дівчині виявилося не просто: все ускладнювала алергія Юлі на всі метали. Це стало значною перешкодою для лікування і протезування.

Детальніше...
Не копируйте текст!