Естетика в стоматології - не ідея, а мета.

Протягом всієї історії не тільки визнані філософи заявляють: почуття естетики - ось головний людський дар.

Естетика - мистецтво бачити красу і створювати її.

Але що таке краса в умовах сприйняття сучасних людей?

За статистикою, чоловіки, оцінюючи зовнішність співрозмовника, в 53% випадків звертають увагу на посмішку, жінки роблять те ж саме в 71% випадку з 100%.

Висновок очевидний: білосніжна посмішка є головним показником краси на сьогоднішній день.

Для багатьох, міцна дружба, тривалі відносини, а також успішна кар'єра починаються саме з посмішки.

А ось ідеальна посмішка починається з ідеального стоматолога.

 

Медичний центр ЛАРАДЕНТ

Створюємо шедеври посмішок і нове життя

За час своєї роботи ми пройшли шлях від невеликої «сімейної стоматології» до Медичного центру, що спеціалізується на естет-стоматології.

З 2005 року і до сьогодні, Медичний центр займається вирішенням естетичних проблем, а також терапевтичним, ортопедичним (протезування), хірургічним і ортодонтичним лікуванням зубів.

Всі наші послуги сертифіковані ISO-International Organization for Standardization! А гарантію якості підтверджують більше 20 міжнародних сертифікатів і національних нагород, отриманих менш, ніж за 16 років.

Медичний центр ЛАРАДЕНТ вже не перший рік активно працює з найбільшими гравцями на ринку страхової медицини.

Наші фахівці використовують у своїй роботі нові лікувальні технології та методики, досягаючи високого естетичного ефекту.

Яскравість Вашої посмішки після закінчення лікування зможе зрівняється з красою сонячної Італії, а здоров'я - з її довговічністю.

Медичний центр ЛАРАДЕНТ і його високопрофесійні фахівці вже заслужили любов, повагу і визнання клієнтів з усього світу, включаючи глядачів, учасників та експертів національної програми "Я Соромлюсь свого тіла" на каналі СТБ.

Дейл Карнегі писав, що посмішка збагачує тих, хто її отримує, не збіднюючи при цьому тих, хто її дарує. Вона триває мить, а в пам'яті залишається назавжди. Ніхто не багатий настільки, щоб обійтися без неї, і немає такого бідняка, який не став би від неї багатше.

Медичний центр ЛАРАДЕНТ на протязі вже 16 років змінює життя своїх клієнтів, даруючи їм посмішки мрії. Наш Медичний центр широко співпрацює зі страховими компаніями, надаючи лікування за страховими полісами, а також проводить лікування за безготівковим розрахунком!

Більш того, Медичний центр ЛАРАДЕНТ - перший в Україні центр стоматології, сертифікований в системі контролю якості ISSO-9001: 2009.

Сучасний професійний рівень Медичного центру ЛАРАДЕНТ був неодноразово підтверджений не тільки щасливими пацієнтами, а також дипломами, нагородами, сертифікатами міжнародного та національного класу.

НАГОРОДИ МІЖНАРОДНОГО РІВНЯ:

В 2016 році - Медичний центр ЛАРАДЕНТ отримав міжнародне визнання у вигляді сертифікату «THE ENTERPRISE OF THE YEAR».

В 2016 році – нагороджен міжнародним сертифікатом «Top manager of the year».

НАГОРОДИ НАЦІОНАЛЬНОГО РІВНЯ:

В 2008 році - Медичний центр ЛАРАДЕНТ був визнаний лідером галузі і за ефективне управління був нагороджен орденом «ЗІРКА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ» ІІІ ступеня.

В 2010 році - нагороджен орденом «ПОЧЕСНИЙ ХРЕСТ». Посів п'яте місце сумарного балу в Україні за критеріями: «Обсяг реалізованої продукції», «Продуктивність праці» за національним бізнес-рейтингу.

В 2010 році - Медичний центр ЛАРАДЕНТ заняв 1-е місце «КРАЩИЙ ПЛАТНИК ПОДАТКУ РОКУ».

В 2012 році - Медичний центр ЛАРАДЕНТ визнаний лідером галузі, і нагороджен «Зіркою якості 2011», а також «Зіркою якості 2015», як кращий виробник стоматологічних послуг.

В 2012 році - головна акредитаційна комісія, при МОЗ України, привласнила Медичному центру ЛАРАДЕНТ вищу категорію (серія МЗ №009834 від 28.08.2012).

В 2016 році - Медичний центр був нагороджений національним сертифікатом «ПРОФЕСІОНАЛ РОКУ».

В 2016 роціудостоєн звання «Вибір України».

Ці та інші досягнення гарантують Вам красу і здоров'я від нашої роботи над Вашою посмішкою!

Не копируйте текст!