ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ

Зубний (дентальний) імплантат — штучно виготовлена, найчастіше багатокомпонентна конструкція, яка використовується для впровадження в кісткову тканину щелепи з подальшим зрощенням (Остеоінтеграції) з метою протезування. Імплантати заміщають собою коріння втрачених зубів, дозволяючи згодом провести відновлення зубного ряду.

ТЕРМІНОЛОГІЯ

Імплантат — безпосередньо імплантувати в кістку частина конструкції.

Тимчасовий імплантат — зазвичай служить опорою для тимчасової протезної конструкції і підлягає видаленню в момент постійного протезування.

Формувач ясен — «опора для загоєння».

Абатмент — «опора», яка прикріплюється до імплантату, частина конструкції, служить опорою для майбутньої коронки або протеза.

Супраструктура — надбудова на імплантат, збірна назва для всіх видів абатментів і формувачів ясен.

ПОКАЗАННЯ ДО ІМПЛАНТАЦІЇ ЗУБІВ

При втраті одного або декількох зубів кісткова тканина з часом стоншується, що веде до деформації щелепно-лицьової системи. Імплантат, як і природний корінь зуба, служить надійною опорою для кісткової тканини. Кожна людина, яка втратила один або кілька зубів в результаті різних травм, хвороби або руйнування зубів, автоматично стає кандидатом на зубну імплантацію. Люди похилого віку також можуть пройти процедуру імплантації, оскільки визначальним фактором її здійснення є скоріше стан здоров’я, ніж вік.

На даному етапі розвитку медицини, при проведенні дентальної імплантації вдається досягти більш ніж в 90% випадків.

Переваги імплантації:

Установка імплантату дозволяє:

 • відновити втрачений зуб, не пошкоджуючи при цьому здорові сусідні зуби;
 • вдалий косметичний ефект, відновлення важливих фізіологічних функцій, запобігання негативних наслідків відсутності зубів;
 • можна заміщати дефекти зубного ряду будь-якої протяжності і локалізації, що, у багатьох випадках виключає застосування знімних зубних протезів;
 • при необхідності використання знімних конструкцій, дозволяє приховати цей факт від оточуючих, виключивши при цьому рухливість протеза — принцип «про те що протез знімний, знають тільки пацієнт і лікар»;
 • дають можливість протезування повністю беззубої щелепи більш зручними незнімними конструкціями;
 • установка в кістку імплантатів зупиняє розсмоктування кістки в ділянці відсутнього зуба;
 • на установку одного імплантату, як правило, потрібно від 20 до 40 хвилин і операція ця абсолютно безболісна. Це дає можливість відновити цілісність зубного ряду в найкоротші терміни після видалення зуба або в умовах дефіциту кісткової тканини.

Ми працюємо з кращими виробниками імплантатів Straumann (Швейцарія), MegaGen (Корея), Nobel (Швейцарія), Biohorizont (США), та ін.

Наш досвід, а також матеріали і технології останнього покоління дозволяють успішно імплантувати зуби навіть пацієнтам, що страждають на цукровий діабет і пародонтоз. Ще недавно ці захворювання вважалися абсолютним протипоказанням для операції.

Методики імплантації:

 • класична імплантація зубів в два етапи.
 • імплантація в один етап з установкою тимчасових коронок.
 • одномоментна імплантація відразу після видалення зуба.

Переваги імплантації зубів в Медичному центрі ЛАРАДЕНТ:

 • діагностика та планування імплантації;
 • командний підхід, тобто в процес залучені лікарі різних спеціальностей, а так само зубні техніки, що дозволяє забезпечити максимально раціональне з фінансової та медичної точок зору лікування;
 • використання хірургічних шаблонів;
 • ми маємо великий досвід проведення операцій остеопластики (нарощування кісткової тканини) і синусліфтінг;
 • ми можемо, провести імплантацію зубів у сні, яка підходить для людей, які бояться стоматолога, а також у випадках встановлення декількох імплантів відразу.

* Ціна залежить від виробника імплантату.

Не копируйте текст!