ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ У СНІ

Лікування зубів у сні (седація) — сучасна техніка анестезії, що дозволяє комфортно перенести більшість неприємних медичних процедур.

Це відмінне рішення для тих, хто при згадці про лікування зубів відчуває хвилювання, страх і негативні емоції, для кого похід до стоматолога — це стрес, хто до останнього відкладає відвідування клініки, втрачаючи зуби і нерви.

Тепер ви можете вилікувати зуби без стресу, болю і психологічного дискомфорту!

Що таке седация?

Седація — це стан спокою, який дозволяє пацієнтові фізично і емоційно розслабитися під час лікування, що включає застосування внутрішньовенної седації і місцевого знеболювання. Процедура седації в поєднанні з місцевою анестезією — це безпечна альтернатива глибокому наркозу. Підбирається індивідуально в залежності від необхідного обсягу, виду лікування, і індивідуальних особливостей — страху, дентофобія, хвилювання, підвищеного блювотного рефлексу.

Стан седації, з одного боку, створює хороші умови для роботи лікаря, так як пацієнт, перебуваючи в стані напівдрімоті, досить розслаблений, а, з іншого боку, з огляду на те, що седація за своєю глибиною є відносно поверхневим станом, пацієнт, при необхідності, в будь-який момент здатний виконати вказівки лікаря, що, безумовно, є дуже важливим.

Сон в седації не надто глибокий, тому функція дихання пацієнта, на відміну від загальної анестезії, як правило, не порушується. Все лікування проводиться під постійним контролем досвідченого анестезіолога.

Після седації ви будите або зовсім нічого не пам’ятати про процедуру або у вас залишаться зовсім невеликі спогади про минуле.

Всі стоматологічні процедури, такі як видалення зубів, лікування карієсу, імплантація і протезування зубів, професійна чистка, можливо, провести під седацией і поєднати відразу кілька з них в одному відвідуванні Медичного центрі ЛАРАДЕНТ!

Переваги лікування зубів у сні:

 • ви не відчуваєте ніякого стресу, страху і психологічного дискомфорту;
 • седация — це не наркоз! Відсутнє застосування наркотичних препаратів. Застосовуються тільки легкі седативні препарати;
 • за одне відвідування стоматолога при лікуванні у сні може бути проведено більше процедур: ви можете пройти одночасно лікування, імплантацію зубів і гігієнічну чистку;
 • ви зможете провести в кріслі стоматолога до 8 годин, що практично неможливо без застосування седації. Зменшується число відвідувань стоматолога — ви економите свій час;
 • при седації не блокують життєво важливі рефлекси — дихальний, ковтальний і кашльовий, в той час як при застосуванні загального наркозу вони пригнічені;
 • ніяких неприємних спогадів! Спогади пацієнта про процес лікування зубів у сні вкрай розмиті або взагалі відсутні, що важливо для людей з вираженою дентофобіей;
 • седативні препарати знімають стрес і тим самим сприяють нормалізації артеріального тиску, що важливо для пацієнтів з гіпертонією, які відчувають хвилювання при відвідуванні стоматолога.

Протягом всього процесу лікування стан пацієнта контролюється за допомогою високоточної апаратури, а також чергує карета швидкої допомоги.

Етапи підготовки до лікування під седацієй:

Перед проведенням процедури необхідна спеціальна підготовка, що складається з чотирьох етапів:

 • огляд та консультація стоматолога: доктор обов’язково складе ефективний план лікування, розрахує приблизний час перебування в медикаментозному сні, зорієнтує по вартості лікування і направить на здачу необхідних аналізів. На консультації так само підберуть день і час для лікування під седациєй;
 • проходження обстеження: необхідно здати аналізи, результати яких дійсні 10 днів;
 • консультація анестезіолога за результатами лабораторних досліджень;
 • проведення седації і стоматологічного лікування: отримавши точні результати лабораторних досліджень і висновок анестезіолога, можна приступити до лікування.

Варто знати, що необхідно утриматися від прийому рідини і їжі протягом 4 годин до початку процедури.

Протипоказаннями до лікування зубів під седацієй є:

Вагітність, алкогольне сп’яніння, пригнічення свідомості, алергія до вживаного місцевого анестетика.

Не копируйте текст!