ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ

«Увага до дрібниць створює досконалість. А досконалість — це вже не дрібниці».

Саме ці слова великого італійського скульптора Мікеланджело є ключовими в роботі Медичного центру ЛАРАДЕНТ.

Зараз наші співвітчизники подорожують по всьому світу і бачать, як виглядають успішні люди в Європі і США.

Тут працює фактор успіху: якщо не можеш привести в порядок свою зовнішність, то, швидше за все, не зможеш і справи тримати під контролем.

Так, за статистикою, чоловіки оцінюючи зовнішність співрозмовника в 53% випадків звертають увагу на посмішку, жінки роблять те ж саме в 71 випадку з 100.

Висновок очевидний: Ваша посмішка є важливим показником привабливості на сьогоднішній день.

Для багатьох міцна дружба, тривалі відносини, а також успішна кар’єра починаються саме з посмішки. З давніх-давен вважалося, що краса — головний показник здоров’я, а в наш час — це ще один з основних критеріїв для судження про людину.

Ортодонтія нам відома — як вирівнювання зубів.

Насправді ж це цілий напрямок в стоматології, який присвячений вивченню проблем виникнення, діагностики, лікування і попередження зубощелепних аномалій у дітей і дорослих. Тобто, ортодонтія — це не просто рівні зуби, це естетика і функція, і поняття ці в ортодонтії нероздільні. І роль ортодонтії в комплексному стоматологічному лікуванні складно переоцінити.

За даними статистики, близько 90% населення мають аномалії окремо стоячих зубів, зубних рядів або артикуляції. Ортодонтичне лікування проходить кожен десятий. Всі інші або не проходять лікування взагалі, або проходять лікування, минаючи ортодонтию.

Для того, щоб зробити посмішку ідеальною і збільшити ваші шанси на успіх, любов і визнання, ми пропонуємо послугу виправлення прикусу.

У Медичному центрі ЛАРАДЕНТ використовуються найбільш ефективні методики виправлення прикусу у дітей і дорослих.

Кожен випадок індивідуальний, для оцінки можливості, методів, термінів і вартості виправлення прикусу вам необхідно звернутися до лікаря-ортодонта. Лікар ортодонт після проведення огляду і діагностичних досліджень запропонує одну або кілька різних методів виправлення прикусу, які будуть ефективні саме у вашому випадку. Так само лікар зробить попередню оцінку термінів і вартості.

КОЛИ ПАЦІЄНТИ НАЙЧАСТІШЕ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ЗА ОРТОДОНТИЧНИМ ЛІКУВАННЯМ?

Якщо людина приходить безпосередньо до лікаря ортодонта, його найчастіше турбує естетика. Функції мало хто приділяє значення. Функція — не менш важлива частина лікування.

Правильне співвідношення зубів у прикусі, правильні шляхи руху нижньої щелепи, правильний розподіл навантаження на зубні ряди — це одна з основ ортодонтичного лікування.

Естетиці теж приділяється велике значення, тому що по ходу лікування змінюється не тільки положення зубів, йде перебудова твердих і м’яких тканин, що в ряді випадків, при правильному лікуванні може значно поліпшити лицьові ознаки пацієнта. А в поєднанні з ортогнатичному хірургією можливості ортодонтії стають практично безмежними.

В ЯКОМУ ВІЦІ НАЙКРАЩЕ ПРОВОДИТИ ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ?

Насправді, вікових обмежень для ортодонтичного лікування немає.

Для кожного віку існують певні методики і певні особливості лікування.

Звичайно, в ідеалі починати треба ортодонтичне лікування ще в дитячому віці, коли можна мінімізувати зусилля і направити зростання щелеп і формування лицьового профілю в потрібне русло. Також, в дитячому віці можна діагностувати аномалії скелетного типу і попередити їх, що, згодом, виключить необхідність проведення хірургічних втручань. Відповідно, і витрати такого лікування буде менше. Але якщо можливість пройти лікування в дитячому віці упущена, це не означає, що не можна надолужити згаяне дорослим. При використанні новітніх засобів і технологій на сьогоднішній день можна зробити дуже багато.

МЕТОДИКИ ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ

  • лігатурні брекет системи (металеві брекети, керамічні, сапфірові);
  • самолігуючі брекет — системи (металеві брекети, керамічні, сапфірові);
  • лінгвальні («невидимі») брекет — системи;
  • виправлення прикусу прозорими каппами (елайнерами);
  • інші методи (трейнери, пластинки і т.д.).

ЛІГАТУРНІ І САМОЛІГУЮЧИ БРЕКЕТИ

ЩО КРАЩЕ?

Самолігуючі металеві брекети — це конструктивно вдосконалений варіант стандартної брекет-системи. Самолігуючі брекети працюють швидше, ніж лігатурні і передбачають природну адаптацію зубів. Ці ефекти побудовані на зниженні сил тертя між дугою і пазом брекета.

Лікування самолігуючими брекетами вимагає менше активацій — меншої кількості відвідувань лікаря. Самолігуючі брекети більш комфортні для пацієнтів.

Основна мета використання подібних систем — скорочення термінів лікування. Цього вдалося досягти завдяки особливій конструкції брекета, де механізм утримання вирівнює дуги вбудований в сам брекет. Це дозволило зменшити тертя в системі і обійтися без застосування додаткових елементів — металевих або еластичних «лігатур».

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ САПФІРОВІ БРЕКЕТИ ВІД КЕРАМІЧНИХ

Їх плюс — більш слабка сила тертя між брекетами і силовою дугою, що сприяє більш швидкому переміщенню зубів.

Менш помітні керамічні брекети, а сапфірові зовсім прозорі і практично зливаються з зубами.

ЛІНГВАЛЬНІ БРЕКЕТИ

Лінгвальні брекет-системи — це невидимі брекети, які встановлюються на внутрішній поверхні зубів і зовсім не видно оточуючим (що є їх головною перевагою). Дані системи дозволять вам не соромитися наявності брекетів і сміливо посміхатися! Ще одним плюсом є відсутність дискомфорту при прийомі їжі.

ВИПРАВЛЕННЯ ПРИКУСУ КАПАМИ

Прозорі капи (або елайнери) — зручний спосіб виправити різні ортодонтичні проблеми. Завдяки тому, що капи прозорі, знімні і комфортні, то їх використання жодним чином не вплине на повсякденне життя — ви зможете вільно посміхатися, харчуватися у звичному режимі і безперешкодно дотримуватися гігієни порожнини рота. Капи виготовляються індивідуально.

Перед виготовленням, доктор продемонструє вашу посмішку в процесі і після закінчення лікування, після чого буде виготовлений набір кап, кожну з який ви будете носити в середньому протягом 2-х тижнів. Термін лікування залежить від складності випадку і, як правило, займає від 9 до 18 місяців.

Вартість послуг:

Виправлення прикусу брекет-системами (1 щелепа) — від 18660.00 UAH

Виправлення прикусу невидимими (лінгвальними) брекет-системами (1 щелепа) – від 46200.00 UAH

Виправлення прикусу капами — від 66900.00 UAH

Не копируйте текст!