ПАРОДОНТАЛЬНА ТЕРАПІЯ АПАРАТОМ «VEСTOR» (ВЕКТОР)

Вектор-терапію застосовують при наявності запалення ясен-пародонтиту (захворювання, яке знищує з’єднання щелепних тканин з зубами, що при відсутності лікування може призвести до їх втрати).

При початковому розвитку пародонтиту його можна не помітити — рідко кровоточать ясна (спочатку), в наслідок кровоточіння  можуть утворюватися нагноєння і абсцеси. Зуби починають рухатися (хитатися) з’являється неприємний, різкий запах з рота.

ІННОВАЦІЙНИЙ ЗАСІБ В ЛІКУВАННІ ПАРОДОНТИТУ

Система Vector Paro є винаходом лідера світового стоматологічного ринку — німецької компанії Durr Dental. Апарат Вектор дає можливість лікувати пародонтит, гінгівіт, видаляти зубні відкладення і полірувати поверхню зубів, не завдаючи пацієнтові болю. З Vector ефективність лікування хвороби ясен і видалення зубних відкладень підвищується в кілька разів.

Позитивний результат можна побачити вже через кілька днів. Система Vector орієнтована на причину захворювання. Процедура системи Vector триває від одного до двох годин. Обробка кожного зуба проводиться за допомогою спеціальних насадок.

Для чищення апаратом Vector використовуються гнучкі інструменти з композитних матеріалів, що дозволяє очищати поверхні складної форми: коріння зубів і глибоко розташовані кріплення імплантатів. Фактично, апарат Vector — єдина альтернатива в цьому випадку. Апарат дозволяє впливати на всю поверхню зубів, включаючи важкодоступні місця. Знеболювання під час лікування потрібно тільки в самих крайніх випадках.

Vector є ультразвуковим приладом, який здійснює лікування і чистку безконтактним способом. У процесі впливу хвилі спрямовані паралельно оброблюваної поверхні, вібрація відсутня. Апарат ліквідує симптоми і саму причину захворювання. Vector робить це в щадному, але дуже ефективному режимі. В результаті повністю видаляється токсична біоплівка, специфічні бактерії, які розчиняють кісткові тканини.

Полірувальна суспензія, що використовується під час процедури, містить мікрочастинки гідроксиапатиту кальцію, які знижують чутливість емалі. Застосування приладу призводить до зміцнення тканини ясен, зменшує відкладення зубного каменю і розхитаність, що запобігає передчасну втрату зубів.

При лікуванні пародонтиту і регулярної профілактики порожнини рота на апараті Vector, термін служби імплантатів збільшується в кілька разів, що істотно заощадить не тільки фінанси, але, і ваш час і нерви. Пацієнти ставляться дуже добре до лікування, що проводиться апаратом Vector, так як в процесі і після чистки зубоясенних кишень практично не виникає неприємних відчуттів.

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ VEСTOR:

  • очищення зубного кореня;
  • можливість впливу на важкодоступні місця;
  • виняток пошкоджень поверхні кореня і м’яких тканин;
  • відсутність необхідності прийому знеболюючих засобів після процедури;
  • швидке відновлення після лікування.

Ціна послуг:

Первинна терапія VEСTOR — 6600.00 UAH

Підтримуюча терапія — VEСTOR 3900.00 UAH

Не копируйте текст!