ХІРУРГІЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

На жаль, на даному етапі розвитку стоматології не всі проблеми можна вирішити консервативним шляхом.

Дуже часто для досягнення позитивного результату нам доводиться вдаватися до хірургічних втручань.

Медичний центр ЛАРАДЕНТ має ліцензію на проведення хірургічної діяльності в стоматології.

Всі втручання проводяться з використанням сучасних і безпечних методик знеболювання, тому наші пацієнти залишають в минулому страх перед стоматологічними операціями.

У стінах нашого Медичного центру можливе проведення операцій:

ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ РІЗНОГО РІВНЯ СКЛАДНОСТІ.

АТИПОВЕ ВИДАЛЕННЯ ЗУБУ МУДРОСТІ (8 зуба)

Практика показує, що понад 70% людей, які потребують видалення зубів, відтягують похід до лікаря до останнього, через страх больових відчуттів. А тим часом зуб руйнується, в результаті чого процедура видалення стає складнішою. Якщо, у Вас виникла необхідність у видаленні зуба — рекомендуємо провести цю процедуру не відкладаючи.

В Медичному Центрі  ЛАРАДЕНТ використовуються найпрогресивніші засоби діагностики для ретельної діагностики та контролю процесу видалення зуба. Завдяки своєчасній діагностиці з використанням сучасних технологій, зуб вдається зберегти в 7 випадках з 10.

Тобто, чим раніше ви звернетеся в Медичний центр, тим вище ймовірність, що вам не доведеться відчувати стрес, пов’язаний з видаленням зуба, а зуб буде можливо вилікувати. І нам вдається досягти цієї мети в 70% випадків, коли інші опускають руки і стверджують, що видалення неминуче.

ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ У СНІ

Ми видаляємо зуби будь-якого ступеня руйнування за лічені хвилини абсолютно без болю. Це можливо завдяки лікуванню у сні під седацієй. Вас занурюють в медикаментозний сон, під час якого ви розслабляєтеся і не відчуваєте больових відчуттів. А коли ви прокидаєтеся, проблема вже вирішена — зуб більше не турбує вас, і ви готові до подальшого лікування — протезування або імплантації.

ПЛАСТИКА ВУЗДЕЧОК ГУБ ТА ЯЗИКА

Проблеми побудови вуздечок язика і губи часто стають причинами виникнення порушень прикусу, труднощів у вимові звуків. Внаслідок цього виникає необхідність їх хірургічної корекції. Це ювелірна, але безболісна і ефективна процедура, яка дозволяє виправити вимову звуків, а відповідно на тлі логопедичної допомоги усунути основу для формування пов’язаних з цим психологічних комплексів в майбутньому.

ВИДАЛЕННЯ КІСТ ЩЕЛЕП, НОВОУТВОРЮВАНЬ ПОРОЖНИНИ РОТА

Одним з можливих наслідків запального процесу, пов’язаного з зубом, є формування кісти щелепи. Це новоутворення являє собою порожнину в кістці, вистелену оболонкою і заповнену рідиною. Кіста щелепи практично ЗАВЖДИ вимагає хірургічного лікування. Крім видалення кісти, ми можемо запропонувати остео пластику (заповнення) порожнини різними сучасними матеріалами. Даний підхід дає можливість поліпшити загоєння рани і створити основу для подальшого вживлення  дентальних імплантатів. Також нашими лікарями проводяться операції видалення різних новоутворень порожнини рота з максимально щадним ставленням до поруч розташованих тканин.

Кісткова пластика в стоматології (остеопластика)

Успіх імплантації зубів багато в чому залежить від стану кістки, яка через тривалу відсутність зуба і неправильного навантаження може бути деформована. У запущених випадках призначається операція по остео пластиці, яка потребує ретельного діагностування та проведення.

Наші фахівці мають великий досвід проведення операцій:

  • спрямованої кісткової регенерації;
  • імплантації зубів і пересадки кісткових блоків;
  • відкритого і закритого сінусліфтинга;
  • кісткова пластика при імплантації зубів;
  • латерализації мандибулярного нерву.

СИНУС ЛІФТІНГ

В більшості випадків при відсутності жувальної групи зубів на верхній щелепі протягом тривалого проміжку часу, кістка зменшується в розмірах, тому для установки імплантатів потрібна операція синус ліфтингу — збільшення обсягу кісткової тканини.

У більшості випадків в області жувальних зубів на верхній щелепі (6-7-х зубів) обсяг кісткової тканини недостатній для проведення операції з імплантації зубів (менше 10 мм). Для збільшення обсягу кісткової тканини (як правило, додаванні 5-7 мм в товщину) необхідно нарощування кістки, тобто операція синус ліфтингу.

ВИДИ СИНУС ЛІФТИНГУ:

  • відкритий синус ліфтинг проводиться у випадках з низькою товщиною кісткової тканини (2-3 мм). Це планова операція, в процесі якої піднімається мембрана гайморової пазухи, звільняючи простір для подальшого заповнення його кістковим матеріалом (штучна кістка або регенерат), який стимулює подальшу освіту кістки в даному місці. Під час операції можлива одночасна установка імплантатів в область синус ліфтингу (одноетапна імплантація при такій нагоді), або ж імплантація зубів відбувається через 4-6 місяців після сінусліфтінг;
  • закритий синус ліфтинг проводиться у випадках із середньою товщиною кісткової тканини (5-7 мм). Синус ліфтинг в даних умовах проводиться одночасно з установкою імплантатів зубів, так як умови для цього, як правило, сприятливі.

Всі хірургічні маніпуляції в Медичному центрі ЛАРАДЕНТ проводить професійний щелепно-лицьовий хірург.

Ціна синус ліфтингу прораховується індивідуально.

Вартість послуг:

Видалення зуба від 1550.00 UAH

Видалення восьмого зуба від 2370.00 UAH

Не копируйте текст!